Справа № 761/12846/13-ц
Провадження №2/761/5538/2013
УХВАЛА
іменем України
06 листопада 2013 року Шевченківський районний суд м. Києва
В складі головуючого судді Волокітіної Н.Б.
При секретарі Михнюк В.М.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника позивача про забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виділ у натурі майна, що є у спільній частковій власності,
ВСТАНОВИВ
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про виділ у натурі майна, що є у спільній частковій власності.
В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу проводити будь-які будівельні роботи у будинку, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 та продавати частки будинку без згоди співвласників до вирішення спору по суті.
Представник відповідача заперечував проти задоволення заяви про забезпечення позову.
Заслухавши думку сторін, перевіривши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ч. 4 ст. 151 ЦПК України до заяви про забезпечення позову додаються її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову та документ, що підтверджує сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову.
Частиною 8 ст. 153 ЦПК України визначено, що суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Оскільки позивачем не надано доказів про сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову, суд приходить до висновку, що заява про забезпечення позову не відповідає вимогам ст. 151 ЦПК України, в зв'язку з чим вважає за необхідне повернути її позивачу.
Керуючись ст. 151, 153 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ
Заяву представника позивача про забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виділ у натурі майна, що є у спільній частковій власності повернути позивачу.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду м. Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.