Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Як придбати юридичні адреси в Київській області або м. Києві

 1. Що таке юридична адреса і для чого вона потрібна?
 2. Адреси з повним підтвердженням і обслуговуванням
 3. Вартість адреси як показник якості
 4. Реєструйте компанію з немасовою юридичною адресою!
 5. Статистика реєстрацій фірм з масовими адресами в Києві

(продовження статті, читати початок можна тут)

                                        
                

Ця робота є продовженням статті на тему купівлі юридичної адреси.

Тут, Ви дізнаєтесь, чим відрізняється юридична адреса від податкової (фактичної), знайдете відповідь на питання "Чому не варто купляти дешеві юридичні адреси", а також дізнаєтесь статистику масових юрадрес у районах м.Києва.

            

Що таке юридична адреса і чим вона відрізняється від фактичної або податкової, як правильно її купити (які юрадреси слід купувати, а які краще уникати), як і де перевірити масовість - на всі ці та інші запитання Ви знайдете відповіді на цій сторінці сайту.


Що таке юридична адреса і для чого вона потрібна?

Юридичні адреси за договором в КиєвіЗгідно з українським законодавством, юридичною адресою вважається місце, яке позначено в статутних документах компанії, і, власне, визначає адресу, за якою фірма зареєстрована. Такою адресою може виступати як будь-яке приміщення нежитлового фонду, так і домашня адреса засновника. При цьому, вказуючи в документах домашню адресу, впору чекати гостей з доблесної Податкової служби Києва при перших же помилках у звітності підприємства.

До того ж фірма, що реєструється в квартирі явно не сприяє іміджу благонадійної і комерційно успішної компанії в очах передбачуваних контрагентів. Простіше кажучи, краще спочатку замовляти адресу в престижному районі міста (наприклад, в Печерському районі Києва), ніж потім міняти всі документи для підняття довіри до своєї компанії.

Найбільш вигідним варіантом покупки юр.адреси є її придбання в спеціалізованих компаніях, які, в основному, займаються тільки юридичними адресами. Пов'язано це з тим, що юридичні фірми широкого профілю часто не в змозі забезпечувати належний післяпродажний сервіс по зданим в оренду адресам, і просто-напросто перекуповують документи на адреси у вищевказаних компаніях. Тому оптимальним орендодавцем може виступати тільки фірма, у якій чітко і беззастережно, повноцінно налагоджений процес комунікації з реальним власником приміщення, щоб в подальшому уникнути можливих проблем з податковою.


Адреси з повним підтвердженням і обслуговуванням

Важливим моментом у виборі майбутньої адреси для компанії буде рівень її обслуговування. На сьогоднішній момент існує два варіанти обслуговування юридичної адреси:

      
 • - простий договір переадресації на пошті
 •     
 • - повне секретарське обслуговування

Зупинимося докладніше на обох. Перший варіант має на увазі під собою можливість отримання кореспонденції на ім'я компанії і нічого більше. Що стосується другого варіанта, то тут все набагато привабливіше - є можливість відповідати на дзвінки в офісі, існує можливість фактичного підтвердження місця знаходження компанії за вказаною адресою. Загалом, адреси є на будь-які умови і на будь-які гроші, головне знати, що Вам потрібно.


Вартість адреси як показник якості

Юридичні адреси в Києві Окремої уваги заслуговує ціна юридичної адреси. Саме вартість часто примушує підприємців зупинити свій вибір на тій чи іншій пропозиції на ринку послуг. Отже, чим же насправді відрізняється дешева юридична адреса від дорогої? Насамперед, це якість самої адреси - масової або немасової вона реєстрації? По-друге, які варіанти поштового обслуговування існують для даної адреси.

По-третє, називається, чи - ні, адреса за першим запитом незнайомим людям? Якщо - ні, то це адреса точно варта Вашої уваги, оскільки власники дбають про конфіденційність своїх клієнтів і витік інформації, про те, які адреси здаються в оренду, в принципі, не може потрапити в податкову. А це, в свою чергу, гарантує безпроблемне використання адреси для підприємства.


Реєструйте компанію з немасовою юридичною адресою!

Дуже важливо використовувати при реєстрації фірми в Києві адреси не масової реєстрації. Так як, якщо реєстрація підприємств здійснюється з використанням масових юридичних адрес, які вивішені на сайті податкової і добре відомі реєстраторам всіх районів Києва, то підприємство відразу може бути віднесено до фіктивних і реєстрація на цьому припиниться вже на самій першій стадії.

Таким чином, для того, щоб реєстрація фірми в Києві пройшла успішно і не викликала ніяких підозр у незаконних операціях з боку контролюючих органів бажано скористатися послугами фахівців в сфері реєстрації бізнесу.


Статистика реєстрацій фірм з масовими адресами в Києві

Наприклад, за офіційними даними на сьогодні:

      
 • в Печерському районі столиці податковою інспекцією виявлено 169 адрес масової реєстрації, за якими зареєстровано понад 15 500 платників податків.
 •     
 • в Дарницькому районі Києва податківцями виявлено 79 масових адрес, за якими зареєстровано понад 10 500 платників податків.
 •     
 • в Оболонському районі столиці податківцями розкрито 54 адреси масової реєстрації, за якими зареєстровано понад 8500 платників податків.
 •     
 • в Шевченківському районі податківцями виявлено 68 адрес масової реєстрації, за якими зареєстровано понад 8500 платників податків.
 •     
 • в Подільському районі (Київ) податківцями виявлено 783 масові адреси реєстрації, за якими зареєстровано понад 17 500 платників податків.
 •     
 • в Дніпровському районі податкової виявлено 54 адреси масової реєстрації, за якими зареєстровано понад 1500 платників податків.
 •     
 • в Деснянському районі Києва податківцями виявлено 16 адрес масової реєстрації, за якими зареєстровано понад 200 платників податків.
 •     
 • в Дарницькому районі податкової виявлено 80 масових адрес, за якими зареєстровано понад 2 тисяч платників податків.
 •     
 • в Голосіївському районі (Київ) столиці податківцями виявлено 63 адреси масової реєстрації, за якими зареєстровано понад тисячу платників податків.
 •     
 • в Святошинському районі податківцями виявлено 62 масові адреси, за якими зареєстровано понад 900 платників податків.

Юридична адресаУвага! З повним переліком адрес масової реєстрації по районах м. Києва Ви маєте можливість ознайомитися на сайті ДПА у м. Києві в рубриці «Бізнес-інкубатори. Список адрес масової реєстрації ». Також дана інформація є у реєстраторів усіх районів Києва, а також області.Дізнатися більш детально інформацію про купівлю юридичної адреси у різних підприємствах або придбати не масову адресу для реєстрації компанії в Києві або Київській області Ви можете, набравши наш номер телефону.

Ми гарантуємо немасовість наших адрес і якісне Абонементське обслуговування протягом усього строку договору. З нами Ваш бізнес буде стабільний, плавний і, головне, успішним!

.
Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Повышение арендной платы за землю по инициативе местных властей

Простые люди, а вместе с ними и предприниматели, представители деловой элиты стоят в длинной очереди в сельские, а также поселковые и городские/областные советы.

Управление дебиторской задолженностью фирмы

В современных условиях в процессе деятельности предприятие не всегда осуществляет расчеты с другими предприятиями или физическими лицами одновременно с передачей имущества, выполнением работ, оказанием услуг и т.д.

Раздел имущества супругов, как делить квартиру

Когда супруги разводятся им приходится делить все имущество, в том числе недвижимое: квартиру, земельный участок

Консультации по доверенности

Доверенность — юридический документ, поэтому при ее составлении нелишне прислушаться к консультации адвоката.


Отзывы о нас
Этот сайт просто офигенный. Thanky! Чрезвычайно необходимый и простой в пользовании интернет проект.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы молодцы!!! От всего сердца хочу пожелать Вам творческих успехов!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015