Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Нові юридичні адреси в Києві

 1. Надійні юридичні адреси для реєстрації
 2. Реєстрація підприємства без податкової адреси неможлива!
 3. Договір оренди або суборенди?
 4. Нам не називають адресу до її купівлі! Це нормально?
 5. Юридичні адреси замінюють податкову (фактичну) чи ні?
 6. Які можуть виникати проблеми з масовими адресами?
 7. Небезпека купівлі масової юридичної адреси
 8. Надання юридичної адреси в оренду

(початок статті)

Надійні юридичні адреси для реєстрації

                                        
                

У статті Ви дізнаєтесь про те, як відбувається реєстрація підприємства за податковою адресою і знайдете відповідь на питання: "Чи можна купувати юридичну адресу для реєстрації по ній фірми за новим Податковим кодексом України?".

Також, Ви дізнаєтесь, за яким договором можна купувати "фундамент для Вашого бізнесу", і які документи необхідно мати при реєстрації фірми в Києві; які підводні камені мають в собі масові юридичні адреси.

            

Реєстрація підприємства без податкової адреси неможлива!

Юридична адреса для реєстрації в КиєвіРеєстрація будь-якого підприємства - це, перш за все, складний законодавчо-юридичний процес, який вимагає необхідних знань діючих нормативно-правових актів і законів, а також, як мінімум, наявності досвіду спілкування з держорганами (реєстратором, податковою і т.п.).

Юридична адреса, як у Києві, так і в будь-якому іншому регіоні, повинна бути "чистою". Ці слова не піддаються сумніву, оскільки адреса для підприємства - це те ж саме, що і фундамент для нового будинку. Чим міцніший фундамент, тим довше простоїть сам будинок. Все просто - хочете фірму-одноденку? - Купуйте будь-яку адресу, а якщо будуєте бізнес надовго - підійдіть до питання вибору юридичної адреси з усією мудрістю і розумінням всіх нюансів у цій сфері, про які ми розповімо трохи нижче.


Іншими словами, надійна юридична адреса - це відсутність проблем з податковою та іншими контролюючими органами в майбутньому. Така адреса, безсумнівно, заробить Вам надалі гарну службу, не відволікаючи уваги на залагодження суперечок з держорганами з приводу благонадійності Вашої компанії, адже відомо, що головним критерієм якості компанії для податкової є її адреса. Погодьтеся, що компанія, зареєстрована в центральному районі Києва виглядає набагато солідніше і презентабельніше, ніж зареєстрована в "елітному бізнес-центрі-квартирі" десь на Троєщині.


Договір оренди або суборенди?

Часто при виборі адреси постає питання ребром - що краще: договір оренди або суборенди? По правді сказати, особливої різниці в названих документах немає. Головне, - це, з яких саме паперів складається комплекс договору на приміщення. Нормальна юридична адреса завжди включає в себе:

      
 • - договір оренди (суборенди)
 •     
 • - акт прийому-передачі приміщення
 •     
 • - правовстановлюючі документи від власника
 •     
 • - квитанцію про сплату.

Всі документи повинні бути з мокрою печаткою підприємства-орендодавця. Приклад договору на оренду юридичної адреси є у нас на сайті, рекомендуємо до ознайомлення з еталоном.

                  
            

Нам не називають адресу до її купівлі! Це нормально?

            

Цілком нормально, якщо власники стежать за своїми адресами і намагаються забезпечити добре сусідство для своїх клієнтів, а також не демонструють зайвий раз корисну інформацію для податкової. Тому, якщо Вас просять внести передоплату перед тим, як дізнатися адресу, знайте - цей власник адрес ставить якість надаваних послуг на перше місце!

        

Юридичні адреси замінюють податкову (фактичну) чи ні?

На сьогодні чинним законодавством України не передбачено жодної кримінальної або адміністративної відповідальності за невідповідність юридичної адреси реальному місцезнаходженню фірми, організації.


Але нормативно-правові акти у сфері реєстрації бізнесу говорять про те, що якщо підприємець не знаходиться за зареєстрованою адресою (тій, яку він вказав в установчих документах), - він зобов'язаний сповістити державні органи про зміну своєї адреси. Більш того, за законом, на цю нескладну, на перший погляд, процедуру, відводиться аж цілих п'ять днів!

Щоб не потрапити в мережі фіктивних юридичних адрес (у так звані «податкові ями») не користуйтеся послугами сумнівних підприємств, будьте законослухняними!


Які можуть виникати проблеми з масовими адресами?

Юридична адреса в КиєвіОдним з головних напрямків роботи податкової інспекції сьогодні є здійснення заходів, спрямованих на викриття фактів використання злочинними групами суб'єктів посередників, через яких проводяться незаконні операції, пов'язані з виведенням коштів у тіньовий обіг, ухилення від сплати податків, розкрадання майна, створення штучної збитковості та доведення підприємств до фіктивного банкрутства. Тому на боротьбу з юридичними адресами у податківців немає часу.

Але слід знати, що реєстрація фірми за окремими адресами необмеженої кількості суб'єктів господарювання без їх фактичного розміщення за цими адресами, на думку податкової служби, дискредитує існуючі державні програми підтримки малого підприємництва та сприяє поширенню протиправного бізнесу на території України.


Небезпека купівлі масової юридичної адреси

Шановні бізнесмени, остерігайтеся реєстрації за адресами, які пропонують ненадійні компанії, фірми-одноденки, оскільки це може бути чревато негативними наслідками і, звичайно-ж, підірвати довіру до Вас з боку Ваших контрагентів.

Крім того, нерідкі випадки, коли реєстрація фірми за адресами масової реєстрації здійснюється на підставних осіб або з використанням загублених паспортів. Створюється мережа фіктивних підприємств на ненадійній адресі. При цьому, адреса, яка не була масовою може легко нею стати.

Надання такими сумнівними організаціями зазначених послуг дискредитує існуючі державні програми підтримки малого підприємництва та сприяє поширенню незаконного бізнесу з надання "юридичної адреси в оренду", збільшенню кількості адрес масової реєстрації юридичних осіб та суб'єктів, які не перебувають за зареєстрованим місцезнаходженням.

Реєстрація підприємства на адресу масового гуртожитку фіктивних фірм завжди привертає увагу до цього підприємства з боку податкової служби. Перевірки суб'єктів господарювання, зареєстрованих за адресами масової реєстрації, проводяться податківцями постійно і регулярно, кілька разів на рік.


Надання юридичної адреси в оренду

Для зниження фіскального тиску на платників податків та налагодження стосунків з платниками податків, Ви вже сьогодні можете створити сприятливий клімат для розвитку Вашого бізнесу за надійною і не масовою юридичною адресою у будь-якому районі Києва та Київській області.

 Юрадреса в Києві для реєстрації

Отже, отримавши хоч найменше уявлення про адресу для реєстрації підприємства, Ви можете зробити правильний вибір про те, щою зупинити Ваш вибір при купівлі юрадреси саме у нас. Бо саме наша компанія активно і стабільно займається продажем юрадрес немасового характеру. Якість послуг перевірена роками. Нас рекомендують друзям!
Ви можете подзвонити за вказаними номерами телефонів і уточнити вартість юридичної адреси, дізнатися умови її придбання, а також іншу цікаву для Вас інформацію або прочитати продовження статті.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Правовые последствия несоблюдения требования закона о нотариальном удостоверении односторонней сделки

Ничтожными считаются односторонние сделки, по которым нарушены требования закона об их нотариальное удостоверение.

Вытребование долгов, работа с кредитными долгами и банками

Опытный юрист предлагает Вам широкие возможности по работе с кредиторской и дебиторской задолженностью.

Управление дебиторской задолженностью фирмы

В современных условиях в процессе деятельности предприятие не всегда осуществляет расчеты с другими предприятиями или физическими лицами одновременно с передачей имущества, выполнением работ, оказанием услуг и т.д.

Помощь юриста в разделе имущества

Если бывшим супругам приходиться делить в суде совместно нажитое имущество, то юрист окажет неоценимую помощь


Отзывы о нас
Весьма оригинальный, интересный и продуманный ресурс! Хочется отблагодарить вас материально. Как это можно сделать?

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Сильно хочу пожелать Вам материального благополучия и творческих успехов!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015