Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

  1. Як оформити розлучення через суд?
  2. Судова практика шлюборозлучних процесів
  3. Місія юриста при оформленні розлучення
  4. Підсумки - що, навіщо і чому?

(продовження статті, читати початок можна тут)

Як оформити розлучення через суд?

розлучення в КиєвіБагатьох цікавить, як можна оформити розлучення так, щоб діти залишилися з батьком. По правді сказати, це питання не з легких, і сходу придумати стратегію захисту прав батька в суді буде складно. Але відмінна риса адвоката з розлучень від інших представників даної професії полягає в тому, щоб знаходити способи відстояти права свого клієнта по сімейних справах за будь-яких умовах.

Питання про те, як розлучитися турбує багатьох, проте слушної поради ніде отримати - просто тому, що розібратися в ситуації не під силу самому, не те, щоб сторонній людині, навіть юридичному фахівцю широкого профілю. Справитися з цим якісно, раз і назавжди може тільки юрист, який постійно займається врегулюванням сімейних конфліктів. Таким чином, довіряючи свої сімейні справи знаючому свою справу юристу, ви просто-напросто забуваєте про особисті проблеми, всю неприємну роботу виконають за вас ті, хто в цьому прекрасно розбирається!


Сьогодні розлучення через суд без участі юриста може мати місце тільки в тому випадку, якщо після застосування заходів до примирення (які можуть тривати аж 6 місяців!) суд на підставі всебічного дослідження матеріалів справи дійшов висновку, що спільне життя подружжя і збереження сім'ї стали неможливими і в майбутньому з даного шлюбу нічого не вийде. Таким чином, якщо суд побачить "іскру в очах" хоча б одного з членів подружжя, розірванню шлюбу не бувати. Суд винесе рішення про розірвання шлюбу в тому випадку, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка (подружжю) і після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні майнові та особисті права, а також права їх закононароджених дітей.

Тому на судове засідання найкраще не йти особисто, а довірити судовий процес розлучення досвідченому юристу, який зробить це якомога швидше і без "любовної іскри в очах".


Судова практика шлюборозлучних процесів

розірвання шлюбуСудова практика, а саме п. 5 постанови Пленуму Верховного Суду України від 12 червня 1998 р . № 16 «Про застосування судами деяких норм Кодексу про шлюб та сім'ю України" (аналогічні положення містилися і в п. 5 постанови Пленуму Верховного Суду України від 31 серпня 1979 № 8 «Про судову практику у справах про розірвання шлюбу») говорить про те, що суди повинні уникати формалізму при вирішенні позовів про розірвання шлюбу (розлучення), повно і всебічно з'ясовувати фактичні взаємини подружжя, мотиви та причини розлучення, забезпечувати участь у судовому засіданні, як правило, обох сторін, вживати заходів до примусового примирення подружжя і не допускати розірвання шлюбу за формальності.


Правильно скласти позовну заяву на розлучення - це, мабуть, головне при розлученні. У позові слід вказати майнові претензії, бажання чи небажання залишити дитину з собою, а також чітко вказати претензії до опонента, чому все-таки ви хочете розлучитися. Хоча, якщо залучити спеціалізованого юриста, шукати причину не доведеться - він завжди знайде правильний привід для розлучення!


                           

На практиці, стандартне формулювання будь-якої позовної заяви про розірвання шлюбу - це «несумісність характерів подружжя та неможливість ведення домашнього господарства». Що за такими аргументами може ховатися?

Будь-який юрист розуміє, що таке формулювання є тільки формальністю для розлучення, а не аргументом, який буде використаний в суді. Такі позовні заяви про розлучення, в яких написано, що "... майбутнє подружнє життя неможливе в зв'язку з несумісністю характерів ... "або" ... домашнє господарство не ведеться ... "судді відкидають і відразу ж дають термін для примирення подружжя, який досягає, ні багато ні мало, 6 -ти місяців. По закінченню цього терміну цілком можлива відмова в позовних вимогах.


Місія юриста при оформленні розлучення

Юрист з розлучень відіграє дуже важливу роль при розірванні шлюбу через суд. Як мінімум, юрист професійно обгрунтує причину розлучення, не вживаючи загальних формулювань, і, по можливості, доб'ється отримання розлучення і рішення майнового спору за одне-два засідання, тоді як самостійно колищнє подружжя витрачає на це близько шести місяців, притому з сумнівним результатом. Крім того, що він бере на себе всю турботу по представництву інтересів клієнта в суді, він ще й економить час і гроші, які неминуче витрачаються в процесі розриву відносин.


У компетенції українського суду не тільки доля шлюбу, але й рішення супутніх морально-матеріальних питань, серед яких головні - з ким залишаться діти після розлучення, де вони будуть проживати, розмір аліментів, а також - розділ майна подружжя.


Підсумки - що, навіщо і чому?

послуги юриста по розлученням Отже, сьогодні будь-який шлюб перестав бути необхідністю, розлучення сучасних подружніх пар стало буденним явищем, як для юристів, так і для суддів. Напевно, це і правильно. Адже кожна людина має природне право - бути вільною від того, щоб терпіти образи і дискомфорт тільки для того, «щоб було як у людей»! Звертайтеся до юристів з сімейного права за телефонами, вказаними на сайті.

Ми також допоможемо юридично грамотно оцінити ситуацію, якщо в цьому є така необхідність, допоможемо забути образи, прислухатися до розуму і зробити все чітко, швидко і правильно!

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Навіщо потрібні послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

Особливо важливо залучити юриста або адвоката по розлученні у справу, оскільки від її вирішення залежить багато інших сімейних питань.

Помощь специалиста позволит безболезненно и быстро разрешить многие сложности

Помощь юриста позволит безболезненно и быстро разрешить многие сложности, сохранить средства и ресурсы, защитить права человека

Повышение арендной платы за землю по инициативе местных властей

Простые люди, а вместе с ними и предприниматели, представители деловой элиты стоят в длинной очереди в сельские, а также поселковые и городские/областные советы.

Кредиты и нарушения прав заёмщика

На данный момент очень остро стоит вопрос с нарушением прав заемщика.


Отзывы о нас
Этот сайт отличный! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет портал ждет светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими работами почаще! Действуйте!

Огромное спасибо всем, кто работал над созданием сайта. Этот сайт сейчас - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие так необходимые всем порталы. Этот портал очень удобен в использовании. На нем удобно отдыхать - просто и быстро.
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015