Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Бюрократическая украинская система ...

Бюрократическая украинская система в Законе «Об административных услугах»
Первые впечатления, которые оставили административные услуги по-новому

Юр. Консультации

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

  1. Як оформити розлучення через суд?
  2. Судова практика шлюборозлучних процесів
  3. Місія юриста при оформленні розлучення
  4. Підсумки - що, навіщо і чому?

(продовження статті, читати початок можна тут)

Як оформити розлучення через суд?

розлучення в КиєвіБагатьох цікавить, як можна оформити розлучення так, щоб діти залишилися з батьком. По правді сказати, це питання не з легких, і сходу придумати стратегію захисту прав батька в суді буде складно. Але відмінна риса адвоката з розлучень від інших представників даної професії полягає в тому, щоб знаходити способи відстояти права свого клієнта по сімейних справах за будь-яких умовах.

Питання про те, як розлучитися турбує багатьох, проте слушної поради ніде отримати - просто тому, що розібратися в ситуації не під силу самому, не те, щоб сторонній людині, навіть юридичному фахівцю широкого профілю. Справитися з цим якісно, раз і назавжди може тільки юрист, який постійно займається врегулюванням сімейних конфліктів. Таким чином, довіряючи свої сімейні справи знаючому свою справу юристу, ви просто-напросто забуваєте про особисті проблеми, всю неприємну роботу виконають за вас ті, хто в цьому прекрасно розбирається!


Сьогодні розлучення через суд без участі юриста може мати місце тільки в тому випадку, якщо після застосування заходів до примирення (які можуть тривати аж 6 місяців!) суд на підставі всебічного дослідження матеріалів справи дійшов висновку, що спільне життя подружжя і збереження сім'ї стали неможливими і в майбутньому з даного шлюбу нічого не вийде. Таким чином, якщо суд побачить "іскру в очах" хоча б одного з членів подружжя, розірванню шлюбу не бувати. Суд винесе рішення про розірвання шлюбу в тому випадку, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка (подружжю) і після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні майнові та особисті права, а також права їх закононароджених дітей.

Тому на судове засідання найкраще не йти особисто, а довірити судовий процес розлучення досвідченому юристу, який зробить це якомога швидше і без "любовної іскри в очах".


Судова практика шлюборозлучних процесів

розірвання шлюбуСудова практика, а саме п. 5 постанови Пленуму Верховного Суду України від 12 червня 1998 р . № 16 «Про застосування судами деяких норм Кодексу про шлюб та сім'ю України" (аналогічні положення містилися і в п. 5 постанови Пленуму Верховного Суду України від 31 серпня 1979 № 8 «Про судову практику у справах про розірвання шлюбу») говорить про те, що суди повинні уникати формалізму при вирішенні позовів про розірвання шлюбу (розлучення), повно і всебічно з'ясовувати фактичні взаємини подружжя, мотиви та причини розлучення, забезпечувати участь у судовому засіданні, як правило, обох сторін, вживати заходів до примусового примирення подружжя і не допускати розірвання шлюбу за формальності.


Правильно скласти позовну заяву на розлучення - це, мабуть, головне при розлученні. У позові слід вказати майнові претензії, бажання чи небажання залишити дитину з собою, а також чітко вказати претензії до опонента, чому все-таки ви хочете розлучитися. Хоча, якщо залучити спеціалізованого юриста, шукати причину не доведеться - він завжди знайде правильний привід для розлучення!


                           

На практиці, стандартне формулювання будь-якої позовної заяви про розірвання шлюбу - це «несумісність характерів подружжя та неможливість ведення домашнього господарства». Що за такими аргументами може ховатися?

Будь-який юрист розуміє, що таке формулювання є тільки формальністю для розлучення, а не аргументом, який буде використаний в суді. Такі позовні заяви про розлучення, в яких написано, що "... майбутнє подружнє життя неможливе в зв'язку з несумісністю характерів ... "або" ... домашнє господарство не ведеться ... "судді відкидають і відразу ж дають термін для примирення подружжя, який досягає, ні багато ні мало, 6 -ти місяців. По закінченню цього терміну цілком можлива відмова в позовних вимогах.


Місія юриста при оформленні розлучення

Юрист з розлучень відіграє дуже важливу роль при розірванні шлюбу через суд. Як мінімум, юрист професійно обгрунтує причину розлучення, не вживаючи загальних формулювань, і, по можливості, доб'ється отримання розлучення і рішення майнового спору за одне-два засідання, тоді як самостійно колищнє подружжя витрачає на це близько шести місяців, притому з сумнівним результатом. Крім того, що він бере на себе всю турботу по представництву інтересів клієнта в суді, він ще й економить час і гроші, які неминуче витрачаються в процесі розриву відносин.


У компетенції українського суду не тільки доля шлюбу, але й рішення супутніх морально-матеріальних питань, серед яких головні - з ким залишаться діти після розлучення, де вони будуть проживати, розмір аліментів, а також - розділ майна подружжя.


Підсумки - що, навіщо і чому?

послуги юриста по розлученням Отже, сьогодні будь-який шлюб перестав бути необхідністю, розлучення сучасних подружніх пар стало буденним явищем, як для юристів, так і для суддів. Напевно, це і правильно. Адже кожна людина має природне право - бути вільною від того, щоб терпіти образи і дискомфорт тільки для того, «щоб було як у людей»! Звертайтеся до юристів з сімейного права за телефонами, вказаними на сайті.

Ми також допоможемо юридично грамотно оцінити ситуацію, якщо в цьому є така необхідність, допоможемо забути образи, прислухатися до розуму і зробити все чітко, швидко і правильно!

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Консультация у юриста — квалифицированная помощь

Юридическая помощь подразумевает, что дело каждого клиента будет рассмотрено внимательно и всесторонне, а также что клиент получит консультацию у юриста.

Повышение арендной платы за землю по инициативе местных властей

Простые люди, а вместе с ними и предприниматели, представители деловой элиты стоят в длинной очереди в сельские, а также поселковые и городские/областные советы.

Оформление документов

Для того, чтобы производить операции с недвижимостью, нужно оформлять множество бумаг. Мы поможем в этом.

Бюрократическая украинская система в Законе «Об административных услугах»

Первые впечатления, которые оставили административные услуги по-новому


Отзывы о нас
Весьма уникальный, актуальный и полностью отличающийся от всех остальных интернет сайт! Я хочу поддержать Вас финансово. Как это можно организовать?

Здравствуйте!. Случайно набрел на этот сайт, чему крепко рад и доволен! С огромным удовольствием размещу ссылку на своей страничке в блоге!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015