Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Навіщо потрібні послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

  1. Відношення до розлучення в сучасному суспільстві
  2. У яких випадках необхідно розлучення у суді?
  3. Ціна питання?

(початок статті)

розлученняВсі громадяни, які народилися в СРСР вважають, що головним призначення будь-якої людини є - побудова комунізму, а все інше - другорядні й непотрібні фактори їхнього життя. Тому, сім'я, на їхню думку, не повинна ставати перешкодою до вищевикладеного. Законодавча увага до проблем сімейних відносин має бути мінімальною, ніяких додаткових і складних нормативних процедур, а також вінчань і залицянь.

Маєте бажання створити сім'ю - прямуйте в РАГС і розписуйтесь, п'ять хвилин турбот і Ви вже - чоловік і дружина. Набридло жити в шлюбі - знову в РАГС, там пишіть заяву про розірвання шлюбу за взаємною згодою і живіть окремо і вільно. Крім того, були часи, коли, навіть, і не питали згоду на розлучення другої половини подружньої пари. Але на щастя чи ні, ці часи давно пройшли.


У наш час, коли головним стає принцип демократії і якості життя окремої людини, інститут шлюбу відходить на друге місце. Особливо це помітно у великих містах-мільйонниках України, таких, як Київ. Зараз вже ніхто нікого не засуджує, якщо чоловік і дружина затівають розлучення. Крім того, існують спеціальні групи психологічної допомоги при розлученні, де завжди підкажуть, що робити далі.

Але у світі суцільних матеріальних цінностей і особистих вигод з'являється нова проблема - як поділити те, що нажито в спільному шлюбі? Саме цей момент здатний якісно і зі свідомо позитивним результатом вирішити юрист, який спеціалізується на розділі майнових прав в суді.


Відношення до розлучення в сучасному суспільстві

Сьогодні традиції і ставлення до сім'ї, до розлучення, розірвання шлюбу дещо інші, можна сказати, більш демократично-бюрократичні. Слід зазначити, що церква практично не визнає розлучень. Приміром, православна церква, допускає лише чотири причини - смерть чоловіка, важка психічна хвороба, пропажа чоловіка або дружини без вісті. У католиків же допустимих причин для розлучення немає й понині.

На жаль, раніше в життя конкретних індивідуумів дуже часто встрявала церква, диктуючи, що і як має робити кожен член суспільства, і бажання єпископів та інших "служителів" було понад особистих переживань людини.

До того ж церква ніколи не заперечувала права чоловіка "фізично впливати" на свою дружину, крім того, даючи рекомендації, про те, яким саме "впливом" на слабку жінку можна вплинути. На щастя, зараз за таке дають реальні тюремні терміни, і будь-який сімейний юрист зможе захистити інтереси дружини в суді, отримавши з чоловіка ще й моральну компенсацію за рукоприкладство.


    

Не варто звертати увагу на те, що говорять навколишні з приводу майбутнього розлучення подружжя та поділу майна! Орієнтуйтеся тільки на себе! Якщо вам не комфортно жити з людиною, вас чимось ображають - в чому сенс терпіти приниження і погане ставлення до себе?

Але, як би там не було, сьогодні при бажанні розлучитися з дружиною (або чоловіком) практично кожен громадянин має можливість звернутися до сімейного юриста, який займається шлюборозлучними процесами і, практично, миттєво можете стати вільною, економічно незалежною людиною. У свою чергу, такі умови розірвання шлюбу дають можливість бізнесмену, навіть середньої руки, в повному матеріальному обсязі забезпечити гідне існування не однієї, а двох-трьох, а то й чотирьох родин.


                  
        

У яких випадках необхідно розлучення у суді?

Отже, за сімейним законодавством шлюб припиняється внаслідок його розірвання, якщо є спільна заява подружжя (немає спору про майно) і немає неповнолітніх дітей, - в органах РАГСУ. Таке право передбачено ст. 106, 107 Сімейного кодексу України. Якщо ж такі умови, як згода подружжя на розірвання шлюбу та наявність неповнолітніх дітей відсутні, а також є бажання поділити спільно нажите майно (будинок або дачу, квартиру, автомобіль тощо), тоді необхідно звертатися в суд з позовною заявою або заявою в порядку окремого провадження (у випадках передбачених Цивільним процесуальним кодексом України).


Слід також сказати про те, що якщо один з членів подружжя визнаний безвісно відсутнім, недієздатним, тоді державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться, лише за заявою другого члена подружжя про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України.

Звернемо увагу і на те, що шлюб може бути розірваний незалежно від наявності між подружжям майнового спору. Тобто, якщо подружжя хоче поділити майно або стягнути аліменти - це не є підставою для відмови в задоволенні позовної заяви про розірвання шлюбу.

Ціна питання?

розірвання шлюбу в Києві

Вартість розлучення багато в чому зумовлена складністю справи, а також розміром майнових прав та наявності спору про місце проживання дитини. Проте, ціна позову на розлучення не буде завеликою, оскільки головна мета юриста - допомогти знайти щастя своєму клієнту, а не розжитися на чужому горі. Тому звертайтеся до адвоката по розлученню в Києві вже зараз або дочитайте продовження статті.

Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Аренда жилья, полезный совет юриста

Помощь юриста, полезный совет бывают нужны в самых разных ситуациях. Мудро посоветоваться с юристом прежде, чем подписывать любой договор!

Вытребование долгов, работа с кредитными долгами и банками

Опытный юрист предлагает Вам широкие возможности по работе с кредиторской и дебиторской задолженностью.

Реєстрація ТОВ в Києві

Послуги в Києві та Київській області щодо реєстрації ТОВ, підготовки установчих документів підприємства

Создание юридического лица

Характерным признаком юридических лиц частного права является то, что они создаются и действуют на основании учредительных документов.


Отзывы о нас
Этот интернет портал - класс так много чего тут любопытного и нужного. Желаю держаться так же высоко и в будующем и всего самого... в Вашей работе!

Этот интернет портал здоровский! Пользовался очень часто. Думаю, что этот интернет сайт ожидает хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими новыми работами чаще!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015