№ 412/14141/2012
провадження 2/412/5306/2012
УХВАЛА
про відкриття провадження у цивільній справі
12 листопада 2012 р. суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 і публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро», треті особи товариство з обмеженою відповідальністю «Порт-Сервіс», ОСОБА_4 про визнання договору поруки недійсним, -
В С Т А Н О В И В:
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшла вищезазначена позовна заява. Враховуючи, що підстав для залишення її без руху, повернення позивачеві, відмови у відкритті провадження не встановлено, керуючись ч. 4 ст. 122 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 і публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро», треті особи товариство з обмеженою відповідальністю «Порт-Сервіс», ОСОБА_4 про визнання договору поруки недійсним.
Призначити проведення судового засідання у справі на 11:30 годину 27 листопада 2012 року.
Запропонувати відповідачам у строк до 26 листопада 2012 року включно надати суду письмові заперечення проти позову та послатися на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційний суд Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська стосовно недотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів, а у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.А. Антонюк