Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про визнання боржника банкрутом Суддя А - Господарський суд Чернігівської області - Сидоренко А.С.

  1. УХВАЛА

Господарський суд Чернігівської області

___________________________________________________________________________________________________________

14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 676-311, факс 7-44-62

УХВАЛА

"05" серпня 2014 р. Справа № 927/952/13

За заявою голови ліквідаційної комісії боржникаБОРЖНИК: Закрите акціонерне товариство «Підприємство Чернігівспецбуд» 14011, м. Чернігів, М. Коцюбинське шосе, 1про визнання боржника банкрутом Суддя А.С.Сидоренко

Представники учасників провадження у справі про банкрутство:

від кредиторів: не з'явились

від боржника: Ребенко Є.О. - предст., дов. від 18.02.2014р. № 48

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Головою ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Підприємство Чернігівспецбуд» подана заява про порушення справи про банкрутство на підставі ст. ст. 11, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі - Закон про банкрутство), яка ухвалою господарського суду Чернігівської області від 26.07.2013р. була прийнята до розгляду.

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 08.08.2013р. порушено провадження у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства «Підприємство Чернігівспецбуд», введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Чернігівської області від 20.08.2013р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на шість місяців, обов'язки ліквідатора покладено на голову ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Підприємство Чернігівспецбуд» Якименка М.Г., якого було зобов'язано, зокрема, виконати дії, передбачені розділом ІІІ «Ліквідаційна процедура» Закону про банкрутство, а також надати господарському суду ліквідаційний баланс та звіт про проведену роботу.

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 18.02.2014р. строк ліквідаційної процедури був продовжений на шість місяців до 20.08.2014р.

24 липня 2014 року до господарського суду надійшла заява ліквідатора про продовження строку ліквідаційної процедури на три місяці, яка ухвалою суду від 25.07.2014р. була прийнята, приєднана до матеріалів справи та призначена до розгляду в судовому засіданні.

В обґрунтування поданої заяви ліквідатор посилається на те, що на даний час ним ще не закінчена ліквідаційна процедура.

Кредитори (ДПІ у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, УПФУ в м. Чернігові, ВВДФССНВПЗ України в місті Чернігові та НКЦПФР) належним чином були повідомлені про дату, час та місце проведення судового засідання, однак повноважних представників до суду не направили, причини неявки не повідомили. Втім, ухвалою господарського суду від 25.07.2014р. явка повноважних представників кредиторів обов'язковою визнана не була.

Розглянувши подану заяву, заслухавши пояснення повноважного представника боржника, суд дійшов висновку про можливість її задоволення та продовження строку ліквідаційної процедури на три місяці.

Керуючись ст. ст. 38, 40, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Продовжити строк ліквідаційної процедури на три місяці до 20.11.2014р.

2. Копії цієї ухвали надіслати ліквідатору та кредиторам.

Суддя А.С.Сидоренко

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Компенсация вкладов от Сбербанка в ныняшнем году

Все вкладчики Сбербанка ожидают с большим нетерпением, когда же наконец-то продолжится компенсация вкладов.

Як правильно вчинити в разі стягнення боргів?

Не можете самостійно витребувати борг або повернути власні позичені кошти - звертайтесь вчасно за допомогою досвідченого юриста.

Особенности осуществления хозяйственной деятельности на территории приоритетного развития

Законом определен специальный режим инвестиционной деятельности с целью создания новых рабочих мест (территория приоритетного развития).

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

Залучення юриста по розлученням у будь-яку сімейну справи сприяє її матеріальному та моральному вирішенню


Отзывы о нас
Просто отличный сайт! Хорошенький портальчик! Очень здорово. Всё очень удобно и просто. Спасибочки за профессиональный интернет проект!

Ваш портал - класс очень много чего здесь любопытного и нужного. Хочу пожелать вам так держать и всего самого... в Вашей работе!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015