Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

про відкриття провадження у справі 22 - Докучаєвський міський суд Донецької області - Черткова Л. О.

  1. УХВАЛА

Справа № 2/0515/592/2012

Номер рядку 26

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

22.11.2012р. м. Докучаєвськ

Суддя Докучаєвського міського суду Донецької області Черткова Л.О., розглянувши матеріали цивільної справи № 2/0515/592/2012 за позовом ПАТ «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася до суду із вищевказаним позовом.

Заяву подано з дотриманням вимог ст. 79, 118, 120 ЦПК України.

Керуючись ст.ст.11, 122, 127 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

2. Справу призначити до попереднього розгляду на 30.11.2012р. о 09-00 годині у приміщенні Докучаєвського міського суду у залі судового засідання.

3. Копію ухвали невідкладно надіслати заявникам та зацікавленої особі разом з копією заяви та доданих до нього документів.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у вста новлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Інформація про права та обов'язки сторін

Відповідно до ст.7 Цивільно-процесуального кодексу України: Цивільне судочинство здійснюється державною мовою. Особи, які беруть участь у справі і не володіють або недостатньо володіють державною мовою, у порядку, встановленому ЦПК, мають право робити заяви, давати пояснення, виступати в суді і заявляти клопотання рідною мовою або мовою, якою вони володіють, користуючись при цьому послугами перекладача, в порядку, встановленому ЦПК України.

Ст. 27 ЦПК визначає права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, а саме: особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки

Крім того, згідно ст. 31 ЦПК України: сторони мають рівні процесуальні права і обов'язки. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 27, позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково, пред'явити зустрічний позов. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони. Заявник та заінтересовані особи у справах окремого провадження мають права і обов'язки сторін.

Позивач:

Відповідач:

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Прекращение участия в ООО: способы и правовые последствия

Общество с ограниченной ответственностью является, пожалуй, наиболее распространенной организационно-правовой формой предпринимательских обществ в Украине.

Несколько советов для заёмщика по кредитному договору

Как поступить заемщику, если его долг по кредиту начал расти. Несколько советов от профессионалов с адвокатской корочкой.

Адвокат по взысканию долгов

Взыскание долга (по расписке, по договору займа). Вы должны знать, что существование расписки подтверждает безусловность задолженности.

Юридическая помощь и услуги

Юридическая помощь и услуги юриста, Вы можете быть уверены, что юридическая помощь будет оказана в полном объеме.


Отзывы о нас
Этот интернет сайт суперовый! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет портал ожидает хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами почаще! Действуйте!

Огромное спасибо от кого зависит существование интернет проекта.
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015