Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про стягнення не отриманої щомісячної державної соціальної допомоги як дитині війни - Київський апеляційний адміністративний суд - Троян Н.М.

  1. КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
  2. УХВАЛА

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 2а-13935/11 Головуючий у 1-й інстанції: Суботін А.В. Суддя-доповідач: Троян Н.М.

УХВАЛА

Іменем України

23 липня 2013 року м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

Головуючого судді: Троян Н.М.,

суддів - Федорової Г.Г., Файдюк В.В.

розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Управління пенсійного фонду України в м.Фастові Київської області на постанову Фастівського міськрайонного суду Київської області від 06 квітня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління пенсійного фонду України в м.Фастові Київської області про стягнення не отриманої щомісячної державної соціальної допомоги як дитині війни,-

В С Т А Н О В И В:

Постановою Фастівського міськрайонного суду Київської області від 06 квітня 2011 року позов задоволено.

Суд визнав неправомірною бездіяльність відповідача та зобов'язав його нарахувати і виплатити позивачу недоплачену соціальну допомогу до пенсії за період з 30.09.2010 року з урахуванням проведених виплат.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, на вказану постанову Управління пенсійного фонду України в м.Фастові Київської області подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Фастівського міськрайонного суду Київської області від 06 квітня 2011 року і винести нову про відмову в задоволенні позову в повному обсязі.

Судом першої інстанцій встановлено, що позивач є дитиною війни і відповідно до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.

Мінімальний розмір пенсії за віком згідно ст.28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Будь-яких інших нормативно-правових актів, які б визначали механізм вирахування мінімальної пенсії за віком або встановлювали її розмір, немає.

Позивач має право на підвищення пенсії на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, але відповідач на порушення вимог діючого законодавства не здійснив підвищення.

Доводи апеляційної скарги не спростовують правильності висновків суду першої інстанції.

На підставі викладеного, враховуючи, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, керуючись ст.ст. 197, 198, 200, 205, 206 КАС України, Київський апеляційний адміністративний суд ,-

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу Управління пенсійного фонду України в м.Фастові Київської області - залишити без задоволення, а постанову постанову Фастівського міськрайонного суду Київської області від 06 квітня 2011 року - без змін.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Н.М. Троян

Судді Г.Г. Федорова

В.В. Файдюк

Головуючий суддя Троян Н.М.

Судді: Федорова Г. Г.

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Регистрация компании

Сотрудничая с юристами нашей компании Вы в самое быстрое время станете собственником компании (предприятия), не тратя при этом зря время на оформление документов и регистрацию собственного предприятия.

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

Залучення юриста по розлученням у будь-яку сімейну справи сприяє її матеріальному та моральному вирішенню

Развод - юридические тонкости

Если пара решила расторгнуть свой брак, то помощь опытного адвоката по разводам будет весьма уместной

Зачем Вам нужна помощь юриста

Адвокаты и юристы готовы внимательно выслушать каждого клиента, провести детальный анализ и оказать любую необходимую помощь для того, чтобы разрешить задачу


Отзывы о нас
Чувствуется неподдельная забота о ближних. Благодаря интересному сайту я, наконец-то, решился купить отдельную линию.

Этот портал отличный! Пользовался очень часто. Этот портал ожидает хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще! Дерзайте!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015