Справа № 459/148/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 лютого 2014 р. Червоноградський міський суд Львівської області
в складі: головуючого-судді Кріль М.Д.
при секретарі Пилипяк Ю.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Червонограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів,-
В С Т А Н О В И В :
Позивачка в квітні 2014 року звернулася суд з даним позовом, в заяві вказала, що шлюб з відповідачем було укладено 17.10.2009 року. Від подружнього життя у них народилася дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на даний час проживає з нею. Подружні відносини між ними не склалися через те, що у них різні характери, у зв'язку з чим між ними часто виникають сварки на побутовому ґрунті. Разом вони не проживають вже три місяці, спільного господарства не ведуть, шлюбних стосунків не підтримують. Просить шлюб між нею та відповідачем розірвати та стягнути з нього на її користь аліменти на утримання дитини в твердій грошовій сумі. Також просить після розірвання шлюбу змінити їй прізвище на дошлюбне.
Сторони в судове засідання не з'явились. Позивачка подала до суду письмову заяву про залишення позову без розгляду у зв'язку з добровільним вирішенням спору.
Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК України розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Клопотання про залишення позову без розгляду не суперечить законодавству, не порушує прав, свобод та інтересів сторін та третіх осіб, тому суд вважає його таким, що підлягає до задоволення.
Керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів - залишити без розгляду.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: М. Д. Кріль