ун. № 759/7427/14-а
пр. № 2-а/759/207/14
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 вересня 2014 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:
Головуючого судді Лопатюк Н.Г.,
при секретарі Фещук Т.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,
Керуючись ст.160 КАС України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії - задовольнити.
Зарахувати ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, проживаючої в АДРЕСА_1, період роботи з 01 липня 2004 року по 01 листопада 2005 року в приватному підприємстві «Дентлайт» та період роботи з 01 лютого 2006 року по 27 вересня 2013 року, до загального стажу, який дає право на пенсію за вислугою років.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва призначити ОСОБА_1 пенсію за вислугою років, з моменту подання останньою заяви про призначення пенсії за вислугою років.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення.
Суддя: Лопатюк Н.Г.