Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про відшкодування шкоди - Голосіївський районний суд міста Києва - Новак А. В.

  1. УХВАЛА

Справа № 752/8920/14-ц

Провадження № 2/752/3830/14

УХВАЛА

12 червня 2014 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Новак А.В., вивчивши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Нітеко» до ОСОБА_1, третя особа - Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Українська страхова група», Дочірнє підприємство Державної компанії «Укрспекспотр»- «Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» про відшкодування шкоди, -

в с т а н о в и в :

позивач звернувся до Голосіївського районного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_1, третя особа - Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Українська страхова група», Дочірнє підприємство Державної компанії «Укрспекспотр»- «Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» про відшкодування шкоди.

Позовну заяву подано і оформлено з додержанням вимог ст.ст. 119, 120 ЦПК України.

Позов підлягає розгляду в суді в порядку цивільного судочинства.

Справа підсудна Голосіївському районному суду м. Києва.

Підстав для відмови у відкритті провадження в справі відсутні.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 119-120, 122 ЦПК України,-

у х в а л и в :

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Нітеко» до ОСОБА_1, третя особа - Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Українська страхова група», Дочірнє підприємство Державної компанії «Укрспекспотр»- «Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» про відшкодування шкоди.

Призначити судове засідання в приміщенні Голосіївського районного суду м. Києва на 07 серпня 2014 року на 09 годину 10 хвилин.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь в справі.

Роз'яснити відповідачу право подати суду письмові заперечення проти позову стосовно всіх заявлених вимог чи їх певної частини або обсягу, посилаючись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження в справі, з обов'язковим посиланням на докази, якими такі заперечення обґрунтовуються.

Копії ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, крім того, відповідачу-копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а ухвалу яку було постановлено без участі особи, яка її оскаржує протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва.

Суддя А.Новак

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Долги надо возвращать

Возвратить долг своевременно и без проблем сможет только опытный юрист

Раздел имущества через суд

Помощь адвоката в проведении переговоров о разделе имущества и собственно разделе крайне необходима

Вытребование долгов, работа с кредитными долгами и банками

Опытный юрист предлагает Вам широкие возможности по работе с кредиторской и дебиторской задолженностью.

Бюрократическая украинская система в Законе «Об административных услугах»

Первые впечатления, которые оставили административные услуги по-новому


Отзывы о нас
Друзья супер!!! Все что делаете для всех нас вне всякого сомнения- необходимо!!!

Этот сайт - увлекательный.
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015