Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про відкриття провадження у цивільній справі 05 травня 2014 року суддя Печерського районного суду м - Печерський районний суд міста Києва - Литвинова І. В.

  1. УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/10484/14-ц

Рядок ст. зв. № 36

УХВАЛА

про відкриття провадження у цивільній справі

05 травня 2014 року суддя Печерського районного суду м. Києва Литвинова І. В., розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 до Печерської районної у м. Києві державної адміністрації, Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, третя особа державний нотаріус Шостої Київської державної нотаріальної контори Радіонова Л. І. про визнання права власності на спадкове майно, -

В С Т А Н О В И В:

28.04.2014 до приміщення Печерського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява, яку передано судді.

Підстав для відмови у відкритті провадження у справі або для повернення позовної заяви з наданих суду матеріалів не вбачається.

Відповідно до ч. 7 ст. 130 ЦПК України, необхідності у проведенні попереднього судового засідання не вбачається.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 118-122, 130, 210, 293 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Печерської районної у м. Києві державної адміністрації, Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, третя особа державний нотаріус Шостої Київської державної нотаріальної контори Радіонова Л. І. про визнання права власності на спадкове майно.

Призначити дату розгляду справи на 20 травня 2014 року о 14:00 год. у приміщенні Печерського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. М. Гайцана, 4, каб. 306.

Запропонувати відповідачу у справі подати до початку розгляду справи по суті письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя І. В. Литвинова

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Як правильно вчинити в разі стягнення боргів?

Не можете самостійно витребувати борг або повернути власні позичені кошти - звертайтесь вчасно за допомогою досвідченого юриста.

Нові юридичні адреси в Києві

У нашій базі багато надійних юридичних адрес для реєстрації у Києві та по Київській області

Консультация у юриста — квалифицированная помощь

Юридическая помощь подразумевает, что дело каждого клиента будет рассмотрено внимательно и всесторонне, а также что клиент получит консультацию у юриста.

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

Залучення юриста по розлученням у будь-яку сімейну справи сприяє її матеріальному та моральному вирішенню


Отзывы о нас
Большущее спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - Вы умнички.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы молодцы!!! От всего сердца хочу пожелать Вам творческих успехов!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015