Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення - Якимівський районний суд Запорізької області - Куценко О. О.

  1. УХВАЛА

УХВАЛА

iменем України

Справа № 330/1983/13-а

2-а/330/38/2013

"22" серпня 2013 р. Якимівського районного суду Запорізької області Куценко О.О.., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 до державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

в с т а н о в и в :

Адміністративний позов оформлений з урахуванням положень ст. ст. 105, 106, 107 КАС України, немає підстав для відмови в відкритті провадження по справі.

Керуючись ст. 107 КАС України, суд

У Х В А Л И В :

Відкрити провадження по справі № 2а/330/38/2013 р. за адміністративним позовом ОСОБА_2 до державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Судове засідання по справі призначити на 22 серпня 2013 року на 10-30 годин за обов'язковою участю сторін.

Справу розглянути наступним складом: головуючого судді Куценко О.О.. при секретарі Павленко Н.В.

Згідно ст. 107 п.5 КАС України відповідачу пропонується подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються. Заперечення повинні бути надані суду до 22 серпня 2013 року.

Згідно ст. 49 КАС України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. 4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Згідно ст. 51 КАС України крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Суддя

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Ограничиваем в курении: защита или дискриминация?

Закон, который ограничил места курения. Неужели это защита одних через дискриминацию других?

Развод - юридические тонкости

Если пара решила расторгнуть свой брак, то помощь опытного адвоката по разводам будет весьма уместной

Услуги и консультация адвоката

В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные услуги, которые на данный момент способны оказать опытные и наученные не одним судебным разбирательством адвокаты

Помощь юриста в разделе имущества

Если бывшим супругам приходиться делить в суде совместно нажитое имущество, то юрист окажет неоценимую помощь


Отзывы о нас
Ваш ресурс не лучший друг - ваш сайт, - родственник для всех, кто сегодня живёт интересными взглядами!

Этот сайт просто офигенный. Thanky! Чрезвычайно необходимый и простой в пользовании интернет проект.
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015