Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про роз'яснення рішення суду від 18 - Львівський апеляційний господарський суд - Кузь В.Л.

  1. ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
  2. УХВАЛА

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

27.02.14 Справа № 5008/258/2012

Львівський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого-судді Кузя В.Л.

суддів Желіка М.Б.

Малех І.Б.

розглядає апеляційну скаргу за вих.№10-25-1755 від 14.02.14 Фонду державного майна України

на ухвалу Господарського суду Закарпатської області від 10.02.14

за заявою про роз'яснення рішення суду від 18.06.12

у справі №5008/258/2012

за позовом заступника прокурора Закарпатської області в інтересах держави в особі Фонду державного майна України, м. Київ

до відповідача - 1 Воловецької районної державної адміністрації, смт. Воловець

до відповідача - 2 Приватного Закарпатського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Закарпаттурист", м. Ужгород

до відповідача - 3 Жденієвського дочірнього підприємства туристично-оздоровчого комплексу "Форель", смт. Жденієво, Воловецький район

за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-2 :

1. ПрАТ "Укрпрофтур", м. Київ

2. Федерація профспілок України, м. Київ

про визнання недійсним та скасування розпорядження голови Воловецької районної державної адміністрації № 224 від 21.08.01, визнання права власності на майно, зобов'язання повернути майно.

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 10.02.14 (суддя Якимчук Л.М.) у справі № 5008/258/2012 у задоволенні заяви про роз'яснення рішення суду відмовлено.

З підстав, зазначених в апеляційній скарзі, позивач - Фонд державного майна України оскаржило вищевказану ухвалу.

До апеляційної скарги скаржником не додано доказів сплати судового збору, натомість скаржник в апеляційній скарзі просить відстрочити сплату судового збору у зв'язку із відсутністю коштів для оплату судового збору на момент подання апеляційної скарги.

Згідно з ч.1. ст. 8 ЗУ «Про судовий збір» враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі.

Розглянувши клопотання позивача про відстрочення сплати судового збору, Львівський апеляційний господарський суд дійшов висновку про можливість його задоволення, відстрочення сплати судового збору та прийняття апеляційної скарги до провадження.

Керуючись ст.ст. 86, 91, 94, 98 ГПК України, ч. 1 ст. 8 Закону України «Про судовий збір», -

У Х В А Л И В :

1. Клопотання Фонду державного майна України про відстрочення сплати судового збору задоволити.

2. Відстрочити скаржнику -Фонду державного майна України, сплату судового збору в розмірі 609 грн. до закінчення апеляційного провадження у даній справі

3. Прийняти апеляційну скаргу Фонду державного майна України до провадження.

4. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 11 год. 35 хв. 13.03.14 у приміщенні Львівського апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81.

5. Прокурору, відповідачам та третім особам подати суду відзиви на апеляційну скаргу.

Головуючий-суддя Кузь В.Л.

Суддя Желік М.Б.

Суддя Малех І.Б.

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Наследство и гражданский брак в Украине

Узнайте как получить наследство перебываючи в гражданском браке с покойным по Закону в Украине.

Ограничиваем в курении: защита или дискриминация?

Закон, который ограничил места курения. Неужели это защита одних через дискриминацию других?

Оформление документов

Для того, чтобы производить операции с недвижимостью, нужно оформлять множество бумаг. Мы поможем в этом.

Роль посредника при урегулировании конфликта

Так как правовую сторону любого конфликта возможно успешно разрешить только с помощью специалиста, будь-то ссора между супругами, либо старый конфликт между деловыми.


Отзывы о нас
Друзья класс!!! Все что делаете для всех пользователей вне всякого сомнения- важно!!!

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы молодцы!!! От всего сердца хочу пожелать Вам творческих успехов!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015