УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 118/7896/12
09.01.2013 року м. Сімферополь
Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Л.А. Захарченко, розглянувши цивільну справу №118/7896/12 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи Управління у справах дітей Сімферопольської районної державної адміністрації, прокуратура м. Сімферополя про позбавлення батьківських прав,
УСТАНОВИВ:
20.11.2012 р. позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.
21.11.2012 року справа передана для розгляду судді після її розподілу програмою «Д-3».
26.11.2012 року до суду надійшла відповідь адресно - довідкового підрозділу на запит суду щодо місця проживання (перебування) відповідача.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження по справі, які передбачені ст.ст.121-122 ЦПК України, немає.
Керуючись ст.122 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по цивільній справі №118/7896/12 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи Управління у справах дітей Сімферопольської районної державної адміністрації, прокуратура м. Сімферополя про позбавлення батьківських прав.
Відповідачу пропонується надати до суду в строк до 09.01.2013 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Роз'яснити сторонам, що відповідно до ст.ст.27, 131 ЦПК України, сторони зобов'язані подати свої докази, а також повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмета спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмета спору - до початку розгляду справи по суті.
Роз'яснити сторонам, що відповідно до ст.31 ЦПК України, до початку розгляду справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Призначити справу до судового розгляду на 09.01.2013 р. о 14-00 год. в приміщенні Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим по вул. Карла Маркса,17, м. Сімферополь.
У судове засідання викликати сторони.
Ухвала може бути оскаржена щодо відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим у порядку, передбаченому ст.ст. 292-294 ЦПК України.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя