Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

про повернення апеляційної скарги 17 жовтня 2012 року м - Вінницький апеляційний адміністративний суд - Драчук Т. О.

  1. ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
  2. УХВАЛА

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 220/1244/2012

УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

17 жовтня 2012 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Драчук Т. О. , перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 на постанову Погребищенського районного суду Вінницької області від 15 травня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ТОВ "Погребищенське" до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_2 - посадових осіб Головного управління Держкомзему України у Вінницькій області, Запальського Олександра Францовича - начальника відділу Держкомзему у Погребищенському районі, Омельчука Василя Петровича та Левченка Віктора Васильовича - сільського голови та землевпорядника Черемошненської сільської ради Погребищенського району Вінницької області про визнання недійсним та скасування акта перевірки, -

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 20 серпня 2012 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Погребищенського районного суду Вінницької області від 15.05.2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ТОВ "Погребищенське" до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_2 - посадових осіб Головного управління Держкомзему України у Вінницькій області, Запальського Олександра Францовича - начальника відділу Держкомзему у Погребищенському районі, Омельчука Василя Петровича та Левченка Віктора Васильовича - сільського голови та землевпорядника Черемошненської сільської ради Погребищенського району Вінницької області про визнання недійсним та скасування акта перевірки, залишено без руху в зв'язку з невідповідністю вимогам ст.187 КАС України.

Апелянту запропоновано усунути недоліки апеляційної скарги протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, яке повернулося на адресу суду апеляційної інстанції, ухвалу від 20.08.2012 року про залишення апеляційної скарги без руху, апелянт отримав 31.08.2012 року.

Станом на 17.10.2012 року недоліки апеляційної скарги не усунуто, що є перешкодою для відкриття адміністративного провадження в даній справі.

Згідно з ч.3 ст.189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, у відповідності до яких апеляційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Керуючись ч.3 ст.108, ст.187, ч.3 ст.189 КАС України, суддя-доповідач, -

У Х В А Л И В :

1. Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Погребищенського районного суду Вінницької області від 15 травня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ТОВ "Погребищенське" до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_2 - посадових осіб Головного управління Держкомзему України у Вінницькій області, Запальського Олександра Францовича - начальника відділу Держкомзему у Погребищенському районі, Омельчука Василя Петровича та Левченка Віктора Васильовича - сільського голови та землевпорядника Черемошненської сільської ради Погребищенського району Вінницької області про визнання недійсним та скасування акта перевірки, - повернути особі, яка її подала.

2. Копію ухвали про повернення апеляційної скарги із доданими до скарги матеріалами (крім апеляційної скарги) направити особі, яка подала апеляційну скаргу.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до ст. 212 КАС України.

Суддя-доповідач Драчук Т. О.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Услуги и консультация адвоката

В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные услуги, которые на данный момент способны оказать опытные и наученные не одним судебным разбирательством адвокаты

Адвокат в Киеве: если Вам нужна комплексная юридическая поддержка и защита бизнеса.

Есть необходимость в услугах профессионального юриста, адвоката, который работал с хозяйственными спорами?

Продовження статті послуги юриста по розлученню (розірвання шлюбу) в Києві

Залучення юриста по розлученням у будь-яку сімейну справи сприяє її матеріальному та моральному вирішенню

Юрист для развития бизнеса

Юрист поможет провести процедуры грамотно и с нанесением наименьшего вреда.


Отзывы о нас
Чувствуется истинная забота о ближних. Благодаря столь занимательному интернет проекту я, наконец-то, надумался.

Этот интернет портал просто замечательный.
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015