27.01.2014
Справа № 434/105/13-к,
провадження №1в/43426/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 січня 2014 року Артемівський районний суд м. Луганська в складі : головуючого - судді Зоріка М.В.., при секретарі - Клименко О.Є., розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Луганську матеріал за поданням начальника Луганського міського відділу КВІ управління ДПтС України в Луганській області майора внутрішньої служби Напраснікова С.С. про звільнення від покарання засудженого
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання: АДРЕСА_1,-
ВСТАНОВИВ:
27.12.2012 року ОСОБА_2 засуджений вироком Ленінського районного суду м. Луганська за ст. 198 КК України 1 рік позбавлення волі, згідно ст. 75 КК України - 1 рік іспитовий строк.
19.03.2013 року вирок відносно ОСОБА_2 надійшов до Артемівського МВ КВІ.
Засуджений був ознайомлений з порядком та умовами відбування покарання з випробуванням.
За період відбування покарання з випробуванням ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності не притягувався , нових злочинів не скоював, офіційно не працевлаштований, за місцем проживання характеризується позитивно.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку , що засуджений довив своє виправлення та може бути звільнений від призначеного покарання у зв'язку з закінченням встановленого вироком суду іспитового строку.
Керуючись ч. 1 ст. 78 КК України, ст. ст. 537, 539 КПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
ОСОБА_2 від покарання призначеного вироком Ленінським районного суду м. Луганська від 27.12.2012 року за ст.198 КК України 1 рік позбавлення волі, згідно ст. 75 КК України - 1 рік іспитовий строк - звільнити у зв'язку з закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області протягом семи днів з дня її проголошення, шляхом подання апеляційної скарги через Артемівський районний суд м. Луганська .
Суддя Зорік М.В.










