Справа № 761/11296/14-ц
Провадження №2/761/4142/2014
УХВАЛА
іменем України
18 квітня 2014 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Піхур О.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ахітектурно-будівельна спілка», Товариства з обмеженою відповідальністю «Тотем», Товариства з обмеженою відповідальністю «Нові будівельні технології-1», Приватного акціонерного товариства «Домобудівельний комбінат №1», Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельно-інвестиційна компанія «Інтербудінвест», Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбуддевелопмент» про визнання майнового права на об'єкт інвестування , -
в с т а н о в и в :
В квітні 2014 року позивач звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва в порядку цивільного судочинства з даним позовом.
Згідно із ст. 107 ЦПК України усі справи, що підлягають вирішенню в порядку цивільного судочинства, розглядаються районними, районними у містах, міськими та міськрайонними судами.
Відповідно до ч. 8 ст. 119 ЦПК України якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
Повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені такими документами: довіреністю фізичної особи. Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні чи за рішенням суду, або за місцем його проживання. Повноваження адвоката як представника можуть також посвідчуватись ордером, дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги, або договором. До ордера обов'язково додається витяг із договору, у якому зазначаються повноваження адвоката як представника або обмеження його прав на вчинення окремих процесуальних дій. Витяг засвідчується підписом сторін договору. Оригінали документів, зазначених у цій статті, або копії з них, посвідчені суддею, приєднуються до справи. (п.1 ч.1, ч.2, 4, 5 ст.42 ЦПК України).
Із матеріалів справи вбачається, що заява подана та підписана ОСОБА_2, проте, до заяви не додано довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження даної особи на підписання даної позовної заяви.
Відповідно до п. 3. ч. 3 ст. 121 ЦПК України заява повертається у випадках, коли: заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
За таких обставин позовна заява підлягає поверненню.
З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 42, 107, 119, 121 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ахітектурно-будівельна спілка», Товариства з обмеженою відповідальністю «Тотем», Товариства з обмеженою відповідальністю «Нові будівельні технології-1», Приватного акціонерного товариства «Домобудівельний комбінат №1», Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельно-інвестиційна компанія «Інтербудінвест», Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбуддевелопмент» про визнання майнового права на об'єкт інвестування - повернути.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя