Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про особу обвинуваченого - Святошинський районний суд міста Києва - Васильєва К. О.

  1. ВИРОК
  2. ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ун. № 759/8039/14-к

пр. № 1-кп/759/336/14

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 червня 2014 року Святошинський районний суд міста Києва в складі:

головуючого судді: Васильєвої К.О.

при секретарі: Кошик М.Й.

за участю сторін кримінального провадження: прокурор Марунич О.В., обвинувачений ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження №12014100080002380 по обвинуваченню

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта середня-технічна, одруженого, зі слів маючого малолітню дитину ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше не засудженого,

у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 18.03.2014 року приблизно о 18 год. 45 хв., знаходячись в приміщенні магазину «Аврора» по вул. Уборевича, 1 в м. Києві вирішив таємно викрасти з даного магазину товар.

З метою реалізації свого злочинного умислу, ОСОБА_1, знаходячись у приміщенні вказаного магазину, з метою обернення на свою користь та особистого збагачення, намагався таємно викрасти чуже майно, а саме взяв з полиць та заховав у кишені своєї куртки туш для вій торгівельної марки «Maybelline», в кількості 3 шт., на загальну суму 60,00 грн. Не оплативши зазначений товар, ОСОБА_1 пройшов касу магазину та направився до виходу, однак був викритий адміністратором магазину ОСОБА_2, яка наказала йому зупинитися.

Будучи викритим, ОСОБА_1, усвідомлюючи відкритий характер вчинених ним злочинних дій, реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на утримання викраденого ним чужого майна та подальшого обернення його на свою користь і особистого збагачення, не реагуючи на вимоги ОСОБА_2 повернути майно, втік з місця вчинення злочину, маючи можливість розпорядитися викраденим ним майном.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_1 свою вину у вчиненні злочину за наведених вище обставин визнав у повному обсязі, щиро розкаявся і послідовно дав показання, які за своїм змістом відповідають викладеним вище обставинам вчинення кримінального правопорушення.

Представник потерпілого в судове засідання не з'явився, надав суду клопотання із проханням розглядати справу за його відсутності.

Враховуючи те, що обвинувачений та інші учасники процесу не оспорюють всі обставини справи і судом встановлено, що вони правильно розуміють зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності їх позиції, суд, роз'яснивши учасникам процесу положення ст. 349 КПК України, провів судовий розгляд даної справи щодо всіх її обставин із застосуванням правил ч. 3 ст. 349 КПК України, визнавши недоцільним дослідження інших доказів по справі.

Таким чином, суд вважає вину обвинуваченого ОСОБА_1 у вчиненні вказаного злочину доведеною повністю та кваліфікує його дії за ч. 1 ст. 186 КК України, як відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

Обставиною, що пом'якшує покарання обвинуваченому, у відповідності до ст. 66 КК України, суд визнає щире каяття, а також те, що потерпілий не має до обвинуваченого претензій у зв'язку із повним відшкодуванням шкоди.

Обставин, що обтяжують покарання, згідно ст. 67 КК України, не встановлено.

При призначенні обвинуваченому покарання суд, згідно з вимогами ст. 65 КК України, враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, який згідно із ст. 12 КК України є злочином середньої тяжкості, наявність пом'якшуючої покарання обставини, дані про особу обвинуваченого, який на обліку у лікаря психіатра та нарколога не перебуває, офіційно не працює, раніше не судимий.

Беручи до уваги вказані обставини у їх сукупності, суд вважає, що досягнення цілей покарання та виправлення обвинуваченого можливе без позбавлення волі, призначає йому покарання в межах санкції відповідної статті КК України у виді позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням, проте в умовах здійснення контролю за його поведінкою з покладенням обов'язків, передбачених ст. 76 КК України.

Речові докази та судові витрати у справі відсутні, цивільний позов не заявлявся.

На підставі викладеного, керуючись ч. 3 ст. 349, ст. ст. 368, 373-376 КПК України, суд, -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України та призначити йому покарання у виді 1 (одного) року позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання з випробовуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.

У відповідності до п.п. 3,4 ст. 76 КК України зобов'язати ОСОБА_1 в період іспитового строку повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляції через Святошинський районний суд м. Києва протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Вирок, якщо інше не передбачено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після прийняття рішення судом апеляційної інстанції.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку.

Обвинуваченому та прокурору копія вироку вручається негайно після його проголошення. Учаснику судового провадження, який не був присутнім в судовому засіданні, копія судового рішення надсилається не пізніше наступного дня після ухвалення.

Головуючий: К.О. Васильєва

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Консультация адвоката по заработной плате

О принципах начисления заработной платы и о том, куда можно обратиться, если нужна консультация адвоката по трудовому праву

Получение разрешения на трудоустройство

Прежде чем начать работать на территории Украины иностранец должен будет получить разрешение на трудоустройство.

Вытребование долгов, работа с кредитными долгами и банками

Опытный юрист предлагает Вам широкие возможности по работе с кредиторской и дебиторской задолженностью.

Способы защиты гражданских прав

Способы защиты гражданских прав во многих случаях предусмотренные правовыми нормами, регулирующими конкретные правоотношения. Например, для защиты права собственности или иного вещного права может использоваться иск о признании права собственности, негаторный или виндикационный иски.


Отзывы о нас
Для меня это просто большая находка! Третью неделю сижу у Вас на сайте и уходить отсюда не собираюсь. Интересно, здорово!

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы молодцы!!! От всего сердца хочу пожелать Вам творческих успехов!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015