29.04.2013 Єдиний унікальний номер 205/448/13- ц
Справа №2п/205/21/2013
205/448/2013-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 квітня 2013 року м. Дніпропетровськ
Ленінський районний суд м. Дніпропетровська в складі:
головуючого судді Шавули В.С.
при секретарі Давиденко Я.Є.
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки в рішенні Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 30 листопада 2012 року по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 про зобов'язання вчинити певні дії, виселення, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, -
В С Т А Н О В И В:
09 квітня 2013 року до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська надійшла цивільна справа №2п/205/21/2013 за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 про зобов'язання вчинити певні дії, виселення, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.
Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 08 квітня 2013 року повернуто цивільну справу №п/205/21/2013 до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська для виправлення описки в строк до 08 травня.
Судом встановлено, що у описовій частині рішення допущена описка у даті укладення договору іпотеки №340-ДІ1 - « 07 лютого 2008 року», замість вірного - « 28 грудня 2007 року».
У судове засідання сторони у справі не з'явилися, про дату і час розгляду заяви в суді сповіщалися належним чином, причину свого нез'явлення до суду не повідомили. В силу ст. 219 ЦПК України, нез'явлення сторін не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
Згідно ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Суд вивчивши матеріали справи, вважає за необхідне внести виправлення в рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 30 листопада 2012 року.
На підставі ст. 219 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Внести виправлення в рішення Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 30 листопада 2012 року по цивільній справі № 2п/205/21/2013 за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 про зобов'язання вчинити певні дії, виселення, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, виправивши у описовій частині помилково зазначену дату укладання договору іпотеки №340-ДІ1 - « 07 лютого 2008 року», на вірне - « 28 грудня 2007 року».
Копію ухвали надіслати сторонам по справі.
Ухвалу суду про виправлення описки може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5днів з дня отримання копії ухвали.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя В.С. Шавула