Юридическая помощь
Юридическая помощь
У Вас проблемы, и Вы не знаете как их разрешить?
Спросите опытных юристов — мы не оставим Вас в беде!
Юридические Статьи
Услуги и консультация адвоката

Услуги и консультация адвоката В целях защиты как своих собственных интересов, так и для защиты собственного бизнеса стоит использовать те профессиональные ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть ...

Уголовный адвокат - незаменимая часть Вашей жизни Уголовный процесс представляет собой на практике очень сложный процесс, при котором сплетаются самые разные интересы.

Юридические Новости
Новые нормы по защите прав граждан

Новые нормы по защите прав граждан
С 1 января 2013 г. появились новые нормы, которые касаются защиты прав граждан.

Конституционный Суд: имущество ...

Конституционный Суд: имущество супругов будет делиться иначе
Верховный Суд сформировал позицию судов при разрешении дел о расторжении брака и разделе совместно нажитого имущества

Юр. Консультации

Про припинення юридичної особи - Харківський окружний адміністративний суд - Бідонько А.В.

  1. УХВАЛА

Харківський окружний адміністративний суд

61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

УХВАЛА

30 липня 2014 р.

Справа № 820/14134/14

Cуддя Харківського окружного адміністративного суду Бідонько А.В., розглянувши адміністративний позов Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області до Приватного підприємства "Науково-виробнича фірма "Стел-Профі" про припинення юридичної особи ,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Західна об"єднана державна податкова інспекція м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Приватного підприємства "Науково-виробнича фірма "Стел-Профі" про припинення юридичної особи.

30.07.2014 року на адресу суду від позивача надійшла заява в якій Західна об"єднана державна податкова інспекція м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області відкликає дану позовну заяву та просить залишити її без розгляду.

          Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

Розглянувши подану заяву, вивчивши матеріали справи, враховуючи, що провадження в адміністративній справі Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області до Приватного підприємства "Науково-виробнича фірма "Стел-Профі" про припинення юридичної особи не відкрито, суд вважає за необхідне повернути дану позовну заяву позивачу.

          При цьому, слід зазначити, що відповідно до ч.6 ст.108 КАС України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.

Підстав для залишення даної позовної заяви без розгляду не вбачається.

На підставі викладеного та керуючись п.2 ч. 3 ст. 108 КАС України, суд-

                                                            УХВАЛИВ:

          Позовну заяву Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області до Приватного підприємства "Науково-виробнича фірма "Стел-Профі" про припинення юридичної особи - повернути позивачу.

          Копію даної ухвали надіслати позивачу та повернути позивачу позовну заяву з додатком.

          Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

          Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

          Суддя Бідонько А.В.

          

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Не пропустите:

Автоюрист

Вы попали в дорожно-транспортное происшедствие? Не знаете, что делать? На Вас хотят повесить вину?

Управление дебиторской задолженностью фирмы

В современных условиях в процессе деятельности предприятие не всегда осуществляет расчеты с другими предприятиями или физическими лицами одновременно с передачей имущества, выполнением работ, оказанием услуг и т.д.

Профессиональная и качественная юридическая помощь

Сейчас все больше людей обращается в суд за защитой своих прав и свобод.

Порядок видачі дозволу на працевлаштування іноземців або як працевлаштуватись іноземцям на роботу в Україні.

Порядок видачі дозволу на працевлаштування іноземців регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2009 р. N 322 про «Порядок видачі, продовження строку дії та анулювання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства»


Отзывы о нас
Ваш ресурс не лучший друг - ваш сайт, - родственник для всех, кто сегодня живёт интересными взглядами!

Друзья класс!!! Все что делаете для всех пользователей вне всякого сомнения- важно!!!
Анонс событий
Рекомендовано
Судебная практика

№910/20105/13

Судья: Отрюх Б.В.
07.01.2015

№757/93/15-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015