Справа № 6-а-21/14
(№760/3489/13-а)
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 січня 2014 року Солом'янський районний суд міста Києва,
у складі головуючого судді - Оксюти Т.Г.
при секретарі - Жлукто І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в місті Києві заяву ОСОБА_1 про роз'яснення постанови суду по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до суду із заявою про роз'яснення постанови Солом'янського районного суду м. Києва від 19.10.2011 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.
Просить роз'яснити постанову, яка йому незрозуміла.
Заявник в судовому засіданні заяву підтримав.
Управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва свого представника в судове засідання не направив, про дату та час розгляду справи повідомлений належним чином, про причини своєї неявки не повідомив, а тому суд вважає за можливе розглянути справу у його відсутність, оскільки неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розглядові заяви про роз'яснення рішення суду.
Суд, вивчивши та дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.
Судом встановлено, що постановою Солом'янського районного суду міста Києва від 19.10.2011 року позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії було задоволено частково.
Визнано протиправними дії управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі міста Києва щодо відмови у здійсненні перерахунку та виплати призначеної ОСОБА_1 державної та щомісячної додаткової пенсії згідно ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за період з 15.03.2011 року по 22.07.2011 року.
Зобов'язано управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва провести перерахунок та виплату державної пенсії ОСОБА_1, як інваліду ІІ групи, щодо якого встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою у розмірі не менше 8 (восьми) мінімальних пенсій за віком та щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, які передбачені ст. ст. 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за період з 15.03.2011 року по 22.07.2011 року, за виключенням виплат здійснених у 2011 році.
У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду м. Києва від 20.12.2013 року апеляційну скаргу залишено без задоволення, а постанову Солом'янського районного суду м. Києва від 19.10.2011 року без змін.
Постанова Солом'янського районного суду м. Києва від 19.10.2011 року набрала законної сили.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КАС України, якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.
Судом встановлено, що у постанові суду обґрунтовано було застосовано нормативний акт, що має вищу юридичну силу та чітко і зрозуміло викладені доводи суду, які покладені в обґрунтування ухваленої постанови.
Постанова суду містить вступну, мотивувальну та резолютивну частини.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність відмови у роз'ясненні постанови суду.
Керуючись ст. 11, ч. 1 ст. 170 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у задоволенні заяви ОСОБА_1 про роз'яснення постанови суду по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Солом'янському районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя